TR     EN     RU
Hakkımızda

Budin grubu faaliyetine 1986 yılında Flekso ve Rotogravür matbaa mürekkebi ve konsantre boya ( masterbatch ) satışı ile başlamıştır. Sektör deneyimi ve saha çalışmalarından edindiği bilgiyle 1998 yılından itibaren sadece kendi üretimimiz ve markamız olan Budin Akarca matbaa mürekkeplerinin üretim pazarlama ve satışı ile ülkemiz koşullarına uygun ve Dünya standartlarında kaliteli matbaa mürekkeplerinin üretimi ile devam etmektedir.

Ortaklar Kurulu önderliğinde tüm personeliyle Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilke edinmiş ve ürün geliştirmeye önem vermişlerdir. Her zaman daha iyiye prensibiyle makine parkına da gerekli yatırımları yaparak kısa sürede sektörün en güvenilir kurumlarından biri olmuştur. Budin Akarca, dinamik kadrosunu sürekli eğitim yoluyla hedeflerine kanalize etmiş ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişerek Ege Bölgesi'nde başladığı satış ağını gerek yurt içi ,gerekse yurtdışı fuarlara katılarak ve sürekli müşteri ziyaretleri ile geliştirmiş, yurtiçi, yurtdışı bayileri ve bölge müdürlükleri ile Türkiye'ye ve Dünya’ya matbaa mürekkebi sunar hale gelmiştir.

Bu gün satışlarının % 45 ini yurtdışına ihraç eden Budin Akarca , hızlı , dürüst , güler yüzlü , ekonomik, satış öncesi ve satış sonrası teknik desteği ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Avrupa , Orta Doğu , Rusya , Türkiye Cumhuriyetleri ve Afrika olmak üzere toplam 28 ülkeye ihracat gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz ambalaj sektörünün kat ettiği gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Dünyadaki matbaa mürekkepleri ile ilgili teknolojik ve bilimsel tüm gelişmeleri yakından izleyen Budin Akarca bu yenilikleri süratle hayata geçirerek, tüketicisine daha kaliteli ürünler sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

Rotogravür MürekkepleriFlekso MürekkepleriLaklar ve Katkılar
pitikare web tasarım