TR     EN     RU
Kalitemiz

Firmamız 2007 yılından itibaren Bureau Veritas ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahiptir ve bu esaslara göre üretim yapmaktadır. Yüksek kalitede ve kullanıcıya özel matbaa mürekkepler ile müşteri odaklı yapımız bizi sürekli iyileştirmeye yönlendiren temel noktamızdır.

İyi yetiştirilmiş ve teknolojiye uyumu sağlamış uzman bir ekip tarafından üretilen Budin Akarca matbaa mürekkeplerinin kalite sürekliliğindeki en temel neden, kaliteli hammadde kullanımı ve üretimin her aşamasında laboratuar ile koordineli olarak matbaa mürekkebi üretiminin gerçekleştirilmesidir.Üretilen her Budin Akarca matbaa mürekkeplerinin şahit numunesi ; 1 yıl süre ile muhafaza edilmektedir. Ürün geliştirme konusunda faydalı olan bu yöntem; mürekkep kalitesinin sürekli gelişmesi ve standart mürekkep hale gelmesinde etkin rol oynamaktadır. Diğer yandan, müşterilerine karşılaştığı sorunlarda doğru ve net bilgi iletmeyi ilke edinen Budin Akarca, matbaa mürekkep bilgi bankası ile daha iyi hizmet verme olanağı bulmaktadır.

Budin Akarca olarak temel kalite politikamız müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, sürece yansıtmak ve müşteri memnuniyetini yükseltmektir.

İş sağlığı ve güvenliği konularında tüm çalışanlarımızı bilinçlendirerek ve sürekli eğitimini sağlayarak, çevre emniyet kurallarına ve yasal gereklere uygun şekilde çalışılmaktadır.

Risklerin yönetimi adına Budin, yangın güvenliği açısından yangın söndürme cihazları/ köpük arabalarının yanı sıra özel yangın söndürme sistemiyle donatılmıştır. Tüm riskleri kapsayan acil durum planları mevcuttur ve her ay düzenli olarak tatbikatlar yapılmakta olup sistemlerin çalışması ve güvenilirliği test edilmektedir. Budin sistemsel belgelendirmenin kalitesinin bir ispatı olduğunu da düşünerek ilerleyen yıllarda ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerin de bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Rotogravür MürekkepleriFlekso MürekkepleriLaklar ve Katkılar
pitikare web tasarım