Skip links

KURUMSAL

НАKKIMIZDA

Budin Kimyevi Maddeler Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti olarak; faaliyetlerimize 1986 yılında Konsantre boya (Masterbatch) pazarlaması ile başlamış bulunmaktayız. Ortaklar Kurulu önderliğinde tüm personeliyle müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü ilke edinmiş şirketimiz, kısa sürede sektörün güvenilir kuruluşlarından biri olmuştur.  Budin , dinamik kadrosunu sürekli eğitim yoluyla hedeflerine kanalize etmiş ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişen bir firmadır. Ege Bölgesinde kurduğu satış ağını fuarlar ve müşteri görüşmeleri ile geliştirerek Güneydoğu Bölgesinde , Gaziantep şehrinde kurduğu bölge müdürlüğü ile tüm Türkiyeye ve dünyaya ürün sunar hale gelmiş bulunmaktadır.

2001 Yılında satışlarını üretim ile desteklemeye karar vererek, Budin Markası ile konsantre boya üretimine başlamış ve makine parkını sürekli yatırımla geliştirerek, satışları içinde üretim ve ihracat payını yükseltme amacıyla çalışmalarımına devam etmektedir.

Bu doğrultuda temel kalite anlayışımız müşteri istek ve beklentilerini karşılamak, sürece yansıtmak ve müşteri memnuniyetini yükseltmektir.

2008 yılında üretim kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası ile taçlandıran Budin, Kalite Yönetim Sistemi’ne entegre olarak kurulmuş ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile Entegre Yönetim Sistemi standart şartları ile yasal gereklilikler çerçevesinde çevre mevzuatı ve İş Sağılığı ve Güvenliği mevzuatına uygun olarak yürütmektedir.

VİZYONUMUZ

Günümüz küreselleşen dünyasının aktörlerinden biri olmayı hedefleyen Budin Konsantre Boyalar; farklı pazar ihtiyaçlarını karşılamak için ürün geliştirme, üretim, satış, teknik destek ve diğer operasyonları koordine etmektedir. Bu sayede müşteri taleplerini zamanında, eksiksiz karşılamakta ve müşteri memnuniyetini sürekli gelişmektedir.
Türkiye ve Dünya’daki hedef pazarlarda örnek ve lider bir kuruluş olmak için çalışan Budin Konsantre Boyalar; tavizsiz kalite standardı ve entegre üretim sistemi ile kalitesinin rengini her müşterisine göstermektedir.

MİSYONUMUZ

Varlığı ile faaliyetlerinin temel nedeni olarak müşterilerini gören Budin; uzun vadeli ilişkiler kurmak ile en iyi kalite ve fiyat çözümleri sunarak müşterileri için artı değer yaratmayı ilke edinmiştir.
Budin Konsantre Boyalar; kaynakların uygun ve dikkatli kullanımı ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedeflemekte ve bu konuda yatırımlarını yapmaktadır.

function mycustom_wp_footer() { document.addEventListener( 'wpcf7mailsent', function( event ) { gtag('event', submit, { 'event_category': forms, 'event_label': BudinKimya, 'value': 10 }); }, false ); }