Skip links

Ürünler

Renkli Konsantre Boyalar

Üretimimiz olan renkli masterbatchlerde, standart katalog ürünlerimiz haricinde, PANTONE – RAL kataloglarından muadil renk çalışmaları yapılmakta olup, müşterilerimizden gelen numunelere istinaden de özel ürün çalışmaları yapılmaktadır.
PE – PP taşıyıcılı olarak üretilen ürünlerimiz, kullanılacağı makine parkuru ve üretim prosesine en uygun şekilde uyum sağlaması için gereken tüm detaylar incelenerek üretilmektedir.
Üretilen renkli konsantre boyalar (masterbatches) LDPE – HDPE ve PP hammaddeleri boyamada ve örtmede mükemmel sonuçlar vermektedir. Film, Enjeksiyon Şişirme, Ekstrüzyon, Laminasyon ve PE Boru – PPRC Boru üretim sektörlerine verdiği ürünlerden kesintisiz müşteri memnuniyeti alan firmamız, üretimini gerçekleştirdiği konsantre boyaların (masterbatches) teknik spektleri, gıda uygunluk belgeleri ve kalite kontrol sertifikalarına sahiptir.

Numune İstiyorum İletişim
function mycustom_wp_footer() { document.addEventListener( 'wpcf7mailsent', function( event ) { gtag('event', submit, { 'event_category': forms, 'event_label': BudinKimya, 'value': 10 }); }, false ); }